Yasal Uyarı

YASAL UYARILAR VE BİLGİLENDİRMELER

Anahtarci.net.tr web sitesi ve site içerisinde yer alan bilgilerin tamamı ziyaretçileri bilgilendirme amaçlıdır. Site içeriğinin herhangi bir yasal ya da anahtarcilik mesleği ile bağdaşacak şekilde profesyonel tavsiye niteliği bulunmamaktadır. Site ziyaretçileri web sitesine giriş yaparak herhangi bir firma ile doğrudan iletişim kurabilmektedir. Anahtarci.net.tr hiçbir anahtarcı yada firmaya doğrudan veya dolaylı olarak referans olmamaktadır.

Sitede yer alan makaleler, dökümanlar ve yazıları bilgilendirme amaçlı olduğundan, hukuken mağdur olmuş kişiler sadece site içeriğine dayanarak hareket etmemeli ve herhangi bir hukukçudan profesyonel yardım talep etmelidir. Site içeriğinde yer alan makalelerin tamamı Anahtarci.net.tr editörleri tarafından yazılmıştır ve Anahtarci.net.tr sitesine aittir. Makalelerden veya sayfa içeriklerinden ziyaretçilerin yararlanması Anahtarci.net.tr adresinin web tarayıcısı ile geçici olarak yüklenmesi suretiyle mümkündür. Anahtarci.net.tr ’den yazılı izin alınmaksızın içeriğin kopyalanması, herhangi bir şekilde yayımlanması, çoğaltılması ve kullanılması kesinlikle yasaktır. Aksi durumda, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’ na muhalefet etmekten yasal haklarımızı kullanacağımızı hatırlatırız.

Sitede bulunan bilgiler, yazılar veya ilanlar yönetici kontrolünden geçmiş olsada yasal ihlal meydana gelebilir. Herhangi bir yasal ihlal söz konusu olduğunda iletişim sayfasından site yönetimine başvuru veya bildirim yapıldığında talep incelendikten sonra gerekli düzenlemeler 7 gün içerisinde tamamlanacaktır.

Sitemizi ziyaret eden ve paylaşım yapan tüm kullanıcılar ''Site Kullanım Şartları''nı okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Sitede yer alan bilgilerin bir kısmı yahut tamamı herhangi bir bildirim zorunluluğu olmaksızın değiştirilebilir.